اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان به مناسبت یوم الله ۹ دی بیانیه‌ای صادر کرد. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان به مناسبت یوم الله ۹ دی بیانیه‌ای صادر کرد. متن بیانیه به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم مقام معظم رهبری: ۹ دی یک نمونه‌ای بود از همان خصوصیتی که […]

اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان به مناسبت یوم الله ۹ دی بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان به مناسبت یوم الله ۹ دی بیانیه‌ای صادر کرد. متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مقام معظم رهبری:
۹ دی یک نمونه‌ای بود از همان خصوصیتی که در خود انقلاب وجود داشت؛ یعنی مردم احساس وظیفه‌ دینی کردند و دنبال این وظیفه، عمل صالحِ خودشان را انجام دادند. عمل صالح این بود که توی خیابان بیایند، نشان بدهند، بگویند مردم ایران اینند.

تاریخ ۴۰ ساله انقلاب اسلامی فراز و نشیب‌های بسیاری دارد که در تمام نقاط حساس آن حضور مردم مومن و انقلابی کشور راهگشای مشکلات بوده است و با همراهی نظام و رهبری توانسته اند از آن مرحله و آزمون الهی نیز عبور کنند.

حوادث سال ۱۳۸۸ از ذهن ملت شریف ایران فراموش نخواهد شد چراکه به عین دیدند دشمنان قسم خوردشان چگونه حضور حماسی ملت پای صندوق‌های رای را با بهانه و دروغ به حاشیه بردند.

از دشمنان ۴۰ ساله این مردم انتظاری نمی‌رفت، اما دست نشانده‌های وطن فروشی که ملت و کشور خود را چه ارزان فروختند و فکر می‌کردند با حمایت شیطان بزرگ و روباه پیر و پول‌های سعودی و صهیونیستی می‌توانند ایمان و اعتقادات ملت را از آن‌ها بگیرند. بازی از طرف وطن فروشان شروع شد خود را برنده انتخابات اعلام کردند از آن سو اعلام شد اگر غیر از این باشد تقلب است، آری اینان پازل‌های از پیش تعیین شده‌ای برای آسیب وارد کردن به اقتدار و امنیت نظام اسلامی بود که سرانجامی جزء رسوایی خائنین نداشت.

اقدامات خائنانه، اغتشاشات در کشور و آسیب به اموال عمومی از آن بالاتر توهین به اعتقادات مذهبی و عزاداری‌های مردم برای حضرت سیدالشهداء خون ملت انقلابی را به جوش آورد و حماسه دیگری از سوی مردم خلق شد.

حضور ملت شریف ایران و خلق یوم الله ۹ دی ماه به همگان ثابت کرد که نظام اسلامی برای مردم است و مردم پای آرمان‌های انقلاب اسلامی و فرموده‌های امام خمینی رحمته الله و امام خامنه‌ای مدظلعه العالی ایستاده اند.

حضور مسئولین در صحنه و توجه ویژه به دغدغه‌های مردم شریف ایران و تلاش برای افزایش کارآمدی دولت، مجلس و قوه قضائیه با مدیریت جهادی لازم و ضروری است. توجه به معیشت مردم و رفع نگرانی‌ها نسبت به آینده از جمله مهم‌ترین وظایف مسئولین است که متاسفانه از آن غفلت شده. در این میان، اما مطرح شدن دوباره و چندباره لوایح استعماری بعد از شکست برجام و اثبات چندین باره اینکه آمریکا قابل اعتماد نیست غفلت‌هایی است که اگر جلوی آن گرفته نشود ترکمنچای‌های دیگری را رقم خواهد زد.

در پایان اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان به عنوان بزرگترین اتحادیه دانشجویی ایران اسلامی ضمن دعوت از مردم برای حضور باشکوه در این راهپیمایی به مردم شریف کشورمان اطمینان داده که در کنار مردم ایستاده و مطالبه حقوق و پیگیری مشکلات را وظیفه اصلی خود دانسته که با همراهی مردم و مطالبه مداوم از مسئولین محقق خواهد شد.