به میزبانی شرکت عملیات غیرصنعتی برگزار شد: هم‌اندیشی روسای روابط‌عمومی شرکت‌های پتروشیمی ماهشهر
به میزبانی شرکت عملیات غیرصنعتی برگزار شد: هم‌اندیشی روسای روابط‌عمومی شرکت‌های پتروشیمی ماهشهر

جلسه هم‌اندیشی روسای روابط‌عمومی شرکت‌های پتروشیمی منطقه ماهشهر به میزبانی شرکت عملیات غیرصنعتی برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی(idva) و به نقل از روابط‌عمومی شرکت عملیات غیرصنعتی ماهشهر ، جلسه هم‌اندیشی روسای روابط‌عمومی شرکت‌های پتروشیمی منطقه ماهشهر با هدف بازبینی و بررسی بازخورد فعالیت‌های تقویم فرهنگی سال ۹۷ و همچنین جمع‌بندی تقویم سال […]

جلسه هم‌اندیشی روسای روابط‌عمومی شرکت‌های پتروشیمی منطقه ماهشهر به میزبانی شرکت عملیات غیرصنعتی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی(idva) و به نقل از روابط‌عمومی شرکت عملیات غیرصنعتی ماهشهر ، جلسه هم‌اندیشی روسای روابط‌عمومی شرکت‌های پتروشیمی منطقه ماهشهر با هدف بازبینی و بررسی بازخورد فعالیت‌های تقویم فرهنگی سال ۹۷ و همچنین جمع‌بندی تقویم سال ۹۸ برگزار شد. در این جلسه هر یک از روسای روابط‌عمومی شرکت‌های پتروشیمی منطقه به اظهارنظر درخصوص چگونگی برگزاری ویژه برنامه‌های تقویم جدید پرداختند.

براساس این گزارش، آتش زمزم مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی که مهمان ویژه بخشی از این نشست بود، اجرای برنامه‌های مختلف متناسب با سلایق مخاطبان را ضروری دانست و گفت: شرکت عملیات غیرصنعتی که مسئولیت اجرای تقویم فرهنگی را برعهده دارد، متناسب با صلاح‌دید و سیاست شرکت‌های پتروشیمی منطقه برنامه‌های مختلفی را برگزار می‌کند که تلاش ما در جهت اجرای با کیفیت این برنامه‌ها خواهد بود.

وی اضافه کرد: یکی از راه‌های افزایش حضور و نشاط خانواده‌ها، اجرای برنامه مشارکتی با حضور خود آن‌ها است که از این طریق علاوه بر افزایش کیفیت برپایی یک مراسم، توانمندی خانواده‌ها نیز ارتقا پیدا خواهد کرد.

منبع: شرکت عملیات غیرصنعتی ماهشهر