بهره برداری از ۴۲ بوستان محله ای،منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای تا سه ماه آینده
بهره برداری از ۴۲ بوستان محله ای،منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای تا سه ماه آینده

️معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران از پیشرفت بیش از ۴۰ درصدی فاز اول پروژه «رود دره فرحزاد» خبر داد و گفت:  ۴۲ بوستان محله ای، منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای تا سه ماه آینده در سطح شهر تهران به بهره برداری خواهد رسید. ️به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران (idva)وبه نقل از روابط […]

️معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران از پیشرفت بیش از ۴۰ درصدی فاز اول پروژه «رود دره فرحزاد» خبر داد و گفت:  ۴۲ بوستان محله ای، منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای تا سه ماه آینده در سطح شهر تهران به بهره برداری خواهد رسید.

️به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران (idva)وبه نقل از روابط عمومی و امور بین الملل معاونت خدمات شهری شهرداری تهران، حسین نظری با اعلام این مطلب، گفت: در راستای افزایش سرانه فضای سبز در سطح شهر تهران ۴۲ بوستان محله ای، منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای تا سه ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید.

️نظری در ادامه افزود: تعداد ۴۲ بوستان محله‌ای، منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای  شامل ۲۲بوستان محله‌ای، منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای و ۲۰ بوستان مادر و کودک  در مناطق ۱-۲-۳-۴-۵-۶-۸- ۱۰-۱۲- ۱۳-۱۶- ۱۷-۱۹- ۲۰- ۲۱ و ۲۲  تا پایان امسال مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

️معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران در خصوص آخرین وضعیت پروژه احیاء و ساماندهی رود دره فرحزاد، گفت: این پروژه یکی از مهم ترین پروژه های شهرداری تهران محسوب می شود که در شهرداری های مناطق ۲ و ۵ واقع شده است. در روند پیشرفت فیزیکی این پروژه معارضات ملکی وجود دارد که در حال مذاکره جهت رفع معارضین موجود در این پروژه هستیم.

️نظری در ادامه افزود: فاز اول پروژه «رود دره فرحزاد» به مساحت ۴۵هکتار است که انشالله تا پایان امسال افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

️وی اضافه کرد: این پروژه تاکنون بیش از ۴۰درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و طبق برنامه ریزی های صورت گرفته باید در موعد مقرر افتتاح و برای استفاده عموم شهروندان به بهره برداری برسد.

️به گفته نظری معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران فاز بعدی پروژه «رود دره فرحزاد»  نیز در حال طراحی  برای اجراست.

  • منبع خبر : روابط عمومی و امور بین الملل معاونت خدمات شهری شهرداری تهران