چهارمین جلسه مدیریت بحران اضطراری سطح ۳( مقابله با ویروس کرونا ) در شرکت ملی نفت ایران با حضور مدیران مرتبط برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva)حبیب الله سمیع فرمانده صحنه کمیته شرایط اضطراری شرکت ملی نفت و مدیر عامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت  در این جلسه اظهار داشت :عملیات […]

چهارمین جلسه مدیریت بحران اضطراری سطح ۳( مقابله با ویروس کرونا ) در شرکت ملی نفت ایران با حضور مدیران مرتبط برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva)حبیب الله سمیع فرمانده صحنه کمیته شرایط اضطراری شرکت ملی نفت و مدیر عامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت  در این جلسه اظهار داشت :عملیات تب سنجی از کارکنان درتمامی ساختمان های اصلی مربوط به وزارت نفت در دستور کار قرار گرفته است.

وی افزود:وسایل مورد نیاز حفاظت فردی و مواد ضدعفونی کننده با حمایت مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در حال تامین مورد نیاز برای صنعت است.

سمیع اضافه کرد:برای تشخیص بهتر و سریعتر ویروس کورنا یک دستگاه سی تی اسکن جدید برای بیمارستان نفت تهران خریداری می شود.

وی ادامه داد:با تصمیم مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و در راستای مسئولیت های اجتماعی، ۲۰دستگاه تجهیزات کمک تنفسی خریداری و در اختیار بیمارستان‌های وزارت بهداشت در شهر اهواز برای بیماران مبتلا به کرونا قرار خواهد گرفت.

مدیر عامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت همچنین گفت:در تمامی بیمارستان های صنعت نفت آمادگی برای مقابله با ویروس کرونا و بیماران ناشی از آن فراهم است وتریاژ بیماران مشکوک به این بیماری کاملاجدا شده است.