نشست تجاری B2B شرکت های فعال در صنعت پلیمر ایران و نمایندگان کشورهای ویتنام، جمهوری آذربایجان و افغانستان اقلیم کردستان عراق و کنیا در حاشیه سیزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی(idva) و به نقل از نیپنا ،،نشست تجاری B2B بین شرکتهای فعال در صنعت پلیمر ایران و […]

نشست تجاری B2B شرکت های فعال در صنعت پلیمر ایران و نمایندگان کشورهای ویتنام، جمهوری آذربایجان و افغانستان اقلیم کردستان عراق و کنیا در حاشیه سیزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی(idva) و به نقل از نیپنا ،،نشست تجاری B2B بین شرکتهای فعال در صنعت پلیمر ایران و نمایندگان هیات های خارجی از کشورهای ویتنام، جمهوری آذربایجان و افغانستان (ولایت نیمروز) ، اقلیم کردستان عراق و کنیا صبح امروز دوشنبه اول مهر در حاشیه سیزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست برگزار شد.
مدیران بازرگانی و مدیران عامل و نماینده انجمن ملی صنایع پلاستیک در نشستهای B2B حضور یافته و ضمن آگاهی از نیاز متقاضیان خارجی توانمندی های خود را به نمایندگان و هیاتهای تجاری بین المللی معرفی کردند.

بر اساس این گزارش شرکت های فعال در صنعت پلیمر و تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند متقاضیان اول مذاکره با نماینده برنامه ریزی و توسعه صنایع پایین دست پتروشیمی از ‌کشور ویتنام بودند.

در مجموع مذاکرات صورت گرفته هیات تجاری جمهوری آذربایجان،  تولیدکننده لوله و در و پنجره  برای خرید مواد اولیه و تامین تجهیزات کارخانه خود ۸ مذاکره با شرکتهای ایرانی داشت. هیات تجاری ۲۲ نفره اقلیم کردستان عراق که در زمینه مواد غذایی ، کشاورزی و لوازم خانگی فعالیت می کنند با ۷ شرکت ایرانی مذاکره کردند که یکی از مذاکرات پیشرفت قابل توجهی داشت.
همچنین نماینده کشور ویتنام با هدف راه اندازی یک کارخانه در زمینه تولید محصولات پایین دست پتروشیمی ۷ مذاکره با فعالان صنعت پلیمر ایران انجام داد.
این گزارش ادامه می دهد که نماینده کشور افغانستان با هدف تهیه بطری برای کارخانه آب معدنی خود ۱۱ مذاکره در نشستهای B2B در حاشیه سبزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست انجام داد و نتایج مذاکرات خود را امیدوار کننده عنوان کرد.
 در نهایت نماینده کشور کنیا نیز با ۴ شرکت ایرانی برای آغاز همکاری فی مابین مذاکره کردند.