مدیر گروه مپنا گفت: در حوزه حفاری‌های پیشرفته و توربوکمپرسورهای قدرتمند کار گسترده‌ای در حال برنامه‌ریزی است و در این حوزه شرکت مپنا از تمامی امکانات خود استفاده می‌کند. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva)، «عباس علی‌آبادی» امروز(شنبه) در مراسم امضای قرارداد طرح توسعه میدان‌های پارسی و پرنج میان شرکت مناطق نفتخیز جنوب و […]

مدیر گروه مپنا گفت: در حوزه حفاری‌های پیشرفته و توربوکمپرسورهای قدرتمند کار گسترده‌ای در حال برنامه‌ریزی است و در این حوزه شرکت مپنا از تمامی امکانات خود استفاده می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva)، «عباس علی‌آبادی» امروز(شنبه) در مراسم امضای قرارداد طرح توسعه میدان‌های پارسی و پرنج میان شرکت مناطق نفتخیز جنوب و گروه مپنا ادامه داد: در حوزه حفاری‌های پیشرفته و توربوکمپرسورهای قدرتمند کار گسترده‌ای در حال برنامه‌ریزی است و در این حوزه شرکت مپنا از تمامی امکانات خود استفاده می‌کند.

به گفته علی آبادی، در خصوص توسعه میدان پارسی نیز حفاری اولین چاه میدان پارسی آغاز شده است.

وی افزود: توربو کمپرسورهای ما نسبت به گذشته پیشرفت‌های گسترده‌ای داشته است.

مدیر گروه مپنا با تاکید بر اینکه در حال حاضر تمرکز ما روی سیستم‌های کنترلی است، گفت: پیش از این، در نیروگاه‌ها تجربه خوبی در این حوزه کسب کرده‌ایم و اکنون به خوداتکایی رسیده‌ایم.

وی ادامه داد: همچنین شرکت مپنا در حوزه سامانه‌های فرآیندی اقداماتی داشته و امیدواریم بتوانیم این سامانه‌ها را هر چه سریعتر عملیاتی کنیم.

  • منبع خبر : ایرنا