مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با تاکید بر اینکه بخش اصلی پشتیبانی صنایع نفت کشور در جزیره کیش مستقر است، گفت: ۱۵۵ شرکت فعال در حوزه نفت و گاز در این جزیره فعال هستندو بیش از ۲۸۰۰ نفر هم در این شرکت ها مشغول بکار هستند. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva)،‌غلامحسین مظفری، مدیرعامل […]

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با تاکید بر اینکه بخش اصلی پشتیبانی صنایع نفت کشور در جزیره کیش مستقر است، گفت: ۱۵۵ شرکت فعال در حوزه نفت و گاز در این جزیره فعال هستندو بیش از ۲۸۰۰ نفر هم در این شرکت ها مشغول بکار هستند.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva)،‌غلامحسین مظفری، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش عصر امروز ۲۷ بهمن ماه در مراسم آغاز به کار نمایشگاه و همایش تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی در جزیره کیش گفت: با توجه به سلسله نامگذاری‌های سال های قبل، امسال نیز سال رونق تولید نامگذاری شده است، با علم به اینکه ظرفیت های بسیار خوبی در داخل کشور داریم و از نیروهای توانمند و جوانان برومندی برخورداریم، این امکان وجود دارد که در حوزه های مختلف از این فرصت ها و ظرفیت‌ها برای توسعه کشور استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه در صنعت پتروشیمی هم به عنوان یکی از صنایع پیشران توسعه کشور این ظرفیت ها به خوبی وجود دارد و گام های بزرگی برداشته شده است، افزود: همایش تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی در جزیره کیش هم این امکان را برای کشور فراهم خواهد کرد تا از این هم افزایی بهره کافی برده شود.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با تاکید بر اینکه بخش اصلی پشتیبانی صنایع نفت کشور در جزیره کیش مستقر است، گفت: بخش اصلی پشتیبانی صنایع نفت کشور در جزیره کیش مستقر است که به صنعت نفت و گاز کشور کمک شایان توجهی را داشته است؛ ۱۵۵ شرکت فعال در حوزه نفت و گاز در این جزیره فعال هستندو بیش از ۲۸۰۰ نفر هم در این شرکت ها مشغول بکار هستند.

وی تصریح کرد: ۶۷ شرکت در زمینه فروش خدمات فنی و مهندسی و ۲۳ شرکت در زمینه تولید و مونتاژ تجهیزات صنعت نفت  در کیش مشغول بکار هستند و این ظرفیت ها فرصتی را فراهم کرده تا بتوانیم در این حوزه و در کنار مرکز نوآوری کیش نقشی را در توسعه و آبادانی کشور ایفا کند.