وزیر صنعت، معدن و تجارت، گفت: حرکت اساسی که در حمایت از تولید داخل شروع کرده‌ایم را با قوت ادامه می‌دهیم و با هیچ کس هم تعارف نداریم. از فساد تا قاچاق حتما برخورد می‌کنیم و تاکید داریم که فعالیت‌های اقتصادی در بستری سالم انجام شود. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva)،رضا رحمانی […]

وزیر صنعت، معدن و تجارت، گفت: حرکت اساسی که در حمایت از تولید داخل شروع کرده‌ایم را با قوت ادامه می‌دهیم و با هیچ کس هم تعارف نداریم. از فساد تا قاچاق حتما برخورد می‌کنیم و تاکید داریم که فعالیت‌های اقتصادی در بستری سالم انجام شود.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva)،رضا رحمانی امروز چهارشنبه (۲۷ آذرماه ۹۸) در حاشیه‌ی مراسم دومین میز تعمیق ساخت داخل در صنعت مخابرات در جمع خبرنگاران پیرامون سیاست وزارت صمت در حمایت از تولید داخل و بروز برخی جوسازی‌ها از سوی برخی واردکنندگان، توضیح داد: مبارزه با فساد و قاچاق و مقابله با ورود غیرقانونی کالا تبعات دارد و وظیفه‌ی رسانه‌هاست که روشنگری کنند.

وی ادامه داد: وقتی منافع عده‌ای تهدید می‌شود، برخی حرکات انجام می‌دهند، ولیکن بنای ما بر ورود در این مباحث و پاسخگویی نیست.

وزیر صنعت، معدن و تجارت، گفت: این حرکت که در حمایت از تولید داخل شروع کردیم اساسی است و با هیچ کس هم تعارف نداریم. از فساد تا قاچاق حتما برخورد می‌کنیم و سیستم ما این است که فعالیت‌های اقتصادی در بستری سالم انجام شود.

رحماتی پیرامون کیفیت تجهیزات مخابراتی ساخت داخل، گفت: کیفیت را متخصصان تایید می‌کنند ولی تولیدات ما در اکثر محصولات چیزی از کشورهای مطرح دنیا کم ندارد. حتی بعضا تجهیزات مخابراتی ساخت داخل باکیفیت‌تر از نمونه های خارجی است و قیمت اکثر تولیدات تخصصی داخل هم به مراتب پایین‌تر از نمونه‌های خارجی است.