صبح امروز همزمان با افتتاحیه سومین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل وصنایع وابسته محمد اسلامی وزیر راه  و شهرسازی به همراه تعدادی از معاونین آن وزارتخانه از غرفه انجمن صنفی شرکتهای حمل و نقل بین المللی ایران بازدید کرد. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی(idva) وبه نقل از روابط عمومی انجمن صنفی شرکتهای حمل […]

صبح امروز همزمان با افتتاحیه سومین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل وصنایع وابسته محمد اسلامی وزیر راه  و شهرسازی به همراه تعدادی از معاونین آن وزارتخانه از غرفه انجمن صنفی شرکتهای حمل و نقل بین المللی ایران بازدید کرد.
به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی(idva) وبه نقل از روابط عمومی انجمن صنفی شرکتهای حمل و نقل بین المللی ایران ، در این بازدید وزیر راه و شهرسازی ضمن پرسش در خصوص سوابق و فعالیت های انجمن ، خواستار ارائه توضیحاتی در این خصوص گردید.
بر اساس این گزارش محمد جواد عطرچیان دبیر انجمن ضمن خوش آمدگویی به وی در خصوص سوابق، تعداد شرکتهای عضو و سایر فعالیت ها ی انجمن توضیحاتی را ارائه داد.
این گزارش حاکی است وزیر راه و شهرسازی در خصوص تعداد ناوگان تحت پوشش شرکتهای حمل ونقل بین المللی و سایر موضوعات سوالاتی را مطرح نمودند که در هر مورد توضیحات مبسوطی توسط دبیر انجمن به ایشان و هیئت همراه ارائه گردید.