شرکت آب منطقه ای تهران از طرف هیات رئیسه انجمن بین المللی بتن آمریکا (ACI)- شاخه ایران و مرکز تحقیقات بتن(متب) به عنوان کارفرمای پروژه برتر انتقال آب از سرشاخه های دز به قمرود انتخاب شد. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی(idva) وبه نقل ازروابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، هیات رئیسه انجمن بین […]

شرکت آب منطقه ای تهران از طرف هیات رئیسه انجمن بین المللی بتن آمریکا (ACI)- شاخه ایران و مرکز تحقیقات بتن(متب) به عنوان کارفرمای پروژه برتر انتقال آب از سرشاخه های دز به قمرود انتخاب شد.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی(idva) وبه نقل ازروابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، هیات رئیسه انجمن بین المللی بتن آمریکا (ACI)- شاخه ایران و مرکز تحقیقات بتن(متب) با اهدای لوح تقدیر و تندیس ، این شرکت را به عنوان کارفرمای پروژه برتر انتقال آب از سرشاخه های دز به قمرود انتخاب کرد.

متن این تقدیرنامه خطاب به  مهدی فروغی سرپرست شرکت آب منطقه ای تهران به شرح زیر است:

بهبود کیفی زندگی جوانان ایران عزیز که بی شک سرچشمه ارزش ها و منشا تمامی تغییرات آینده کشور خواهند بود در گرو خودباوری و درک عمیق ایشان از مفهوم محوریت انسان در جهان هستی، فعالیت هدفمند، نظام مند و تلاش خردمندانه اساتید، مدیران و متخصصان حوزه صنعت و دانشگاه در عینیت بخشی به آموزش ترکیبی و تلفیقی دانش تئوری و یادگیری فعال مهارت های تکنیکی و کاربردی(پیوند تئوری و عمل) در عین احترام به اخلاق انسانی و حرفه ای است.

برگزاری بیست و یکمین همایش سالیانه انجمن بین المللی بتن آمریکا (ACI)- شاخه ایران همراه با کنفرانس سالیانه ملی آب، بتن و زلزله مرکز تحقیقات بتن (متب) مورخ ۵ و ۶ دی ماه ۱۳۹۷، نشان از اهتمام مستمر و قابل تقدیر برگزار کنندگان این کنفرانس در تحقق اهداف پیش رو و بازتابی از موفقیت ها، دستاوردها و تجربه های تاریخی و به روز جامعه در حوزه صنعت ساخت و ساز کشور است.

انتخاب شایسته آن شرکت محترم به عنوان عنوان کارفرمای پروژه برتر انتقال آب از سرشاخه های دز به قمرود از طرف هیات رئیسه انجمن بین المللی بتن آمریکا (ACI)- شاخه ایران و مرکز تحقیقات بتن (متب) را حضورتان تبریک عرض نموده و از اینکه مارا در برگزاری هرچه پربارتر این کنفرانس یاری نموده اید کمال تشکر و قدردانی را داریم.

امید است تا با اتکا بر الگوی ایرانی مدیریت همدل و در پرتو عزم ملی، بازگشت تفکر عقلانی، احترام به ارزش های اخلاقی حرمت و کرامت انسان ایرانی، وفاداری به وجدان کاری و اخلاق حرفه ای، پایبندی به شعور اجتماعی و منش فرهنگی ایرانی به جامعه مهندسی کشور و بهزیستی جوانان امروز به سود نسل آینده را در ایرانی آگاه، آزاد و شکوفا در عصر نوین انسان محوری شاهد باشیم.

هیات رئیسه انجمن بین المللی بتن آمریکا (ACI)- شاخه ایران

منبع: شرکت آب منطقه ای تهران