مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري از انجام ۲۱۵۳ پرواز نوروزي تا ۲۷ اسفندماه خبرداد. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی(idva) و به نقل از روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری رضا جعفرزاده اظهارداشت: از ابتداي آغاز پروازهاي نوروزي تا ۲۷ اسفندماه ۲۱۵۳ پرواز انجام شده كه از اين تعداد ۱۵۷۳ پرواز داخلي و ۵۸۰ پرواز […]

مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري از انجام ۲۱۵۳ پرواز نوروزي تا ۲۷ اسفندماه خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی(idva) و به نقل از روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری رضا جعفرزاده اظهارداشت: از ابتداي آغاز پروازهاي نوروزي تا ۲۷ اسفندماه ۲۱۵۳ پرواز انجام شده كه از اين تعداد ۱۵۷۳ پرواز داخلي و ۵۸۰ پرواز بين المللي از فرودگاههاي كشور صورت گرفته است.

وي همچنين افزود: در بازرسی‌های مستمر کارشناسان دفتر نظارت بر فرودگاه ها، شرکت ها و موسسات هوانوردی سازمان از ۱۲۰ دفاتر خدمات مسافرت هوایی بازرسي صورت گرفت و مواردی از جمله عدم توجه به الزامات و دستورالعمل های سازمان هواپیمایی کشوری محرز و به لغو مجوز ۴ دفتر و تعلیق ۳۳ دفتر خدمات مسافرت هوایی در تهران منجر شد.

مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري افزود: امکان اعتبار سنجی بلیت هواپیما از طریق سایت انجمن شرکت های هواپیمایی فراهم است و بر لزوم مدیریت بیشتر شرکتهای هواپیمایی بر توزیع بلیت هواپیما تاکید می‌شود.

جعفرزاده گفت: همچنين از ابتداي دي ماه تاكنون۳۹۹ شكايت صورت گرفته است و به ۲۴۵ شكايت ارسالي رسيدگي شده و همچنين مواردي به دادگاه يا ميراث فرهنگي و گردشگري نيز ارجاع شده است.

وي به مسافران توصیه کرد برای خرید بلیت از طریق منابع معتبر اعم از دفاتر و سایتهای دارای مجوز که لیست آنها روی پرتال سازمان قابل دسترسی است اقدام و نرخ هاي ارائه شده را با دامنه نرخ هاي ارائه شده كه برروي سايت انجمن شركت هاي هواپيمايي قرار دارد مطابقت دهند و هرگونه افزايش قيمت و تخطي را از طريق سايت سازمان به نشاني www.cao.ir  گزارش دهند.

 منبع: روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری