افزایش ۲۵۰ درصدی قتل و آدمکشی در لس‌آنجلس آمریکا
افزایش ۲۵۰ درصدی قتل و آدمکشی در لس‌آنجلس آمریکا

بر اساس گزارش پلیس شهر لس‌آنجلس آمریکا، آمار قتل و آدمکشی در این شهر نسبت به هفته گذشته ۲۵۰ درصد افزایش یافته است. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) به نقل از خبرگزاری فارس، بر اساس گزارش پلیس لس‌آنجلس آمریکا، میزان قتل و آدمکشی در این شهر تا ۲۵۰ درصد نسبت به هفته‌گذشته افزایش […]

بر اساس گزارش پلیس شهر لس‌آنجلس آمریکا، آمار قتل و آدمکشی در این شهر نسبت به هفته گذشته ۲۵۰ درصد افزایش یافته است.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) به نقل از خبرگزاری فارس، بر اساس گزارش پلیس لس‌آنجلس آمریکا، میزان قتل و آدمکشی در این شهر تا ۲۵۰ درصد نسبت به هفته‌گذشته افزایش داشته است.

به نوشته وبگاه «نیوزمکس»، گزارش پلیس شهر لس‌آنجلس در ایالت کالیفرنیا نشان می‌دهد که نسبت به هفته گذشته آمار تیر‌اندازی در این شهر آمریکایی نسبت به هفته گذشته ۵۶ درصد افزایش یافته است.

این آمار همزمان با زمان برگزاری اعتراضات خشونت‌آمیز به قتل جورج فلوید، از ۳۱ مه تا ۶ ژوئن (۱۱ تا ۱۷ خرداد) جمع‌آوری شده است.

به نوشته این وبگاه خبری، پلیس شهر لس‌آنجلس روز گذشته (سه‌شنبه) در حساب توئیتری خود خبر از این آمار داده و گفته که این شهر در ۲۴ گذشته، ۴ مورد تیر‌اندازی جدید داشته است که یکی از آنها به قتل یک فرد منجر شده است.

ناآرامی‌ها در سرتاسر آمریکا بعد از قتل «جورج فلوید»، شدت گرفته‌اند. این سیاهپوست آمریکایی دوشنبه دو هفته گذشته به دست یک مأمور سفیدپوست که بر گردن او فشار آورد به قتل رسید. بر اساس گزارش رسانه‌ها، اعتراضات سراسری مردم آمریکا به نژادپرستی و خشونت پلیس همچنان ادامه دارد. روز گذشته هزاران نفر در تگزاس به تابوت جورج فلوید ادای احترام کردند و یاد وی را گرامی داشتند.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس