افزایش مستمری بازنشستگان نفت تصویب شد
افزایش مستمری بازنشستگان نفت تصویب شد

اضافات مستمری و مقرری بازنشستگان و بازماندگان صنعت نفت در نشست هیأت امنای صندوق‌های بازنشستگی کارکنان صنعت نفت تصویب شد. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، هیأت امنای این صندوق در نشست عصر روز سه‌شنبه، هشتم بهمن‌ماه، افزایش مستمری و مقرری بازنشستگان و […]

اضافات مستمری و مقرری بازنشستگان و بازماندگان صنعت نفت در نشست هیأت امنای صندوق‌های بازنشستگی کارکنان صنعت نفت تصویب شد.
به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، هیأت امنای این صندوق در نشست عصر روز سه‌شنبه، هشتم بهمن‌ماه، افزایش مستمری و مقرری بازنشستگان و بازماندگان صنعت نفت را به میزان هشت درصد از ابتدای سال ۱۳۹۸ تصویب کرد. مقرر شد حداقل میزان افزایش مستمری یا مقرری پرداختی از مبلغ ۶۰۰ هزار تومان در ماه کمتر نباشد.

هیئت امنای صندوق‌های بازنشستگی، پس‌انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت همچنین تصویب کرد حداقل مستمری یا مقرری پرداختی به بازنشستگان و بازماندگان آنها، امسال از مبلغ ۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان در ماه کمتر نباشد.

با دستور وزیر نفت مقرر شد که اضافات فوق تا ۲۲ بهمن‌ماه ۱۳۹۸، به همراه مستمری و مقرری بهمن‌ماه یکجا به ذی‌نفعان پرداخت شود.