اعتراضات در آمریکا واقعیت این کشور را نشان داد
اعتراضات در آمریکا واقعیت این کشور را نشان داد

سخنگوی جنبش انصارالله یمن اعلام کرد، جنبش اعتراضی به راه افتاده در آمریکا موفق به نشان دادن حقیقت آمریکا شد و ثابت کرد این کشور هیچ زمانی مهد آزادی نبوده و نخواهد بود. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) به نقل از خبرگزاری فارس، «محمد عبدالسلام» سخنگوی جنبش انصارالله و مذاکره‌کننده ارشد دولت نجات […]

سخنگوی جنبش انصارالله یمن اعلام کرد، جنبش اعتراضی به راه افتاده در آمریکا موفق به نشان دادن حقیقت آمریکا شد و ثابت کرد این کشور هیچ زمانی مهد آزادی نبوده و نخواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) به نقل از خبرگزاری فارس، «محمد عبدالسلام» سخنگوی جنبش انصارالله و مذاکره‌کننده ارشد دولت نجات ملی یمن در واکنش به اتفاقات اخیر آمریکا اعلام کرد، آمریکا هیچ زمانی مهد آزادی نبوده است.

وی در توییتر خود نوشت: تظاهرات گسترده‌ای کشور دموکراسی دروغین را در اعتراض نژادپرستی آمریکا و وحشی‌گری نظام آن در بر گرفته است؛ طی چند روز جنبش اعتراضی موفق شد حقیقت آمریکا را نشان دهد و (ثابت کند) آمریکا هیچ زمانی کشور آزادی‌ها نبوده و نخواهد بود تا زمانی که این نظام نژادپرست بر آن حاکم باشد چیزی جز نژادپرستان قاتل تولید نمی‌کند.

پس از مرگ فجیع «جورج فلوید» مرد سیاه‌پوست آمریکایی بر اثر خشونت افسر سفیدپوست، شهرهای مختلف آمریکا به صحنه اعتراضات سراسری به این عادت رفتاری پلیس آمریکا علیه اقلیت رنگین‌پوست این کشور تبدیل شده است و همچنان ادامه دارد.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس