اطلاعات ارسالی به بانک جهانی برای تعیین رتبه ایران با واقعیت فاصله زیادی داشته است
اطلاعات ارسالی به بانک جهانی برای تعیین رتبه ایران با واقعیت فاصله زیادی داشته است

گزارش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی درباره راهکارهای «جهش تولید» عنوان شده است که مطالعات نشان داده اطلاعات ارسالی به بانک جهانی برای تعیین رتبه ایران در گزارش انجام کسب وکار، تا سال ۲۰۱۴ با واقعیت فاصله زیادی داشته است. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) و به نقل از خبرگزاری فارس، در […]

گزارش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی درباره راهکارهای «جهش تولید» عنوان شده است که مطالعات نشان داده اطلاعات ارسالی به بانک جهانی برای تعیین رتبه ایران در گزارش انجام کسب وکار، تا سال ۲۰۱۴ با واقعیت فاصله زیادی داشته است.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) و به نقل از خبرگزاری فارس، در پی نامگذاری سال جاری تحت عنوان «جهش تولید» از سوی مقام معظم رهبری و ابلاغ اولویت‌های شعار سال از سوی رییس مجلس شورای اسلامی، کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست های اصل ۴۴ مجلس علیرغم شیوع ویروس کرونا با برگزاری جلسات متعدد با استفاده از فناوری دیجیتال دوسویه و در برخی موارد به صورت حضوری راهکارهای تحقق جهش تولید را با حضور وزارتخانه‌های صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی، ارتباطات و فناوری اطلاعات و دستگاه های مسئول و مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی مورد بررسی قرار داد.

براساس این گزارش راهکارهای جهش تولید در بخش‌های صنعت، فناوری اطلاعات، شرکت‌های دانش بنیان، معادن و صنایع معدنی، انرژی، کشاورزی، منابع طبیعی، صنایع تبدیلی و تکمیلی، مسکن و  حمل و نقل، توسعه روستایی و گردشگری مورد بررسی قرار گرفت و تدوین شد.

برای مشاهده متن کامل گزارش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس شورای اسلامی درباره راهکارهای جهش تولید اینجا    کلیک کنید.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس