به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی (idva) محمدجواد جمالی نوبندگانی دقایقی قبل با حضور در جمع خبرنگاران، با اشاره به برگزاری جلسات  متعدد  هیات نظارت بر رفتار نمایندگان  درباره اقدام محمدباسط درازهی  نماینده سراوان و توهین این نماینده به کارمند گمرک ، نتیجه این بررسی ها را اعلام کرد. وی متنی طولانی را در جمع خبرنگاران قرائت کرد که خلاصه آن، […]

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی (idva) محمدجواد جمالی نوبندگانی دقایقی قبل با حضور در جمع خبرنگاران، با اشاره به برگزاری جلسات  متعدد  هیات نظارت بر رفتار نمایندگان  درباره اقدام محمدباسط درازهی  نماینده سراوان و توهین این نماینده به کارمند گمرک ، نتیجه این بررسی ها را اعلام کرد.

وی متنی طولانی را در جمع خبرنگاران قرائت کرد که خلاصه آن، اثبات تخلف نماینده سراوان  بود.

هیات نظارت بر رفتار نمایندگان، پس از اثبات تخلف نماینده سراوان، به وی تذکر کتبی داده و این تذکر در پرونده وی درج می شود!

با اعلام رسمی نتیجه رسیدگی به پرونده توهین نماینده سراوان به کارمند گمرک، مشخص شد که برخی شایعات مبنی بر کسر از حقوق و یا معرفی این نماینده به دستگاه قضایی صحت ندارد.

جمالی نوبندگانی در واکنش به انتقاد خبرنگاران مبنی بر اینکه چرا حکم هیات نظارت بر رفتار نمایندگان تا این اندازه ضعیف است، گفت: قانون بیش از این به ما اجازه برخورد  نداده است!