یک رسانه فرانسوی به نقل از مقامات وزارت نیروهای مسلح این کشور گزارش داد که بیش از یک‌سوم از خدمه ناو هواپیمابر شارل دوگل به ویروس کرونا (بیماری کووید-۱۹) مبتلا شده‌اند. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva)، خبرگزاری فرانسه روز چهارشنبه به نقل از وزارت نیروهای مسلح فرانسه گزارش داد که تاکنون ابتلای ۶۸۸ […]

یک رسانه فرانسوی به نقل از مقامات وزارت نیروهای مسلح این کشور گزارش داد که بیش از یک‌سوم از خدمه ناو هواپیمابر شارل دوگل به ویروس کرونا (بیماری کووید-۱۹) مبتلا شده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva)، خبرگزاری فرانسه روز چهارشنبه به نقل از وزارت نیروهای مسلح فرانسه گزارش داد که تاکنون ابتلای ۶۸۸ نفر از خدمه ناو هواپیمابر شارل دوگل (بیش از یک‌سوم از خدمه ناو) به ویروس کرونا تأیید شده است.

بنا بر اعلام وزارت نیروهای مسلح فرانسه، از ۶۸۸ نفر خدمه‌ای که تاکنون ابتلایشان به کرونا رسماً تأیید شده، ۳۱ نفر در حال حاضر در بیمارستان «سنت‌آنه» در شهر تولون فرانسه بستری هستند که یک نفر از آنها به دلیل تشدید بیماری‌اش به بخش مراقبت‌های ویژه منتقل شده است.

هفته گذشته وزارت نیروهای مسلح فرانسه اعلام کرده بود که شماری از خدمه ناو هواپیمابر شارل دوگل که احتمالاً به ویروس کرونا آلوده شده‌اند، تحت مراقبت‌های پزشکی قرار دارند و اینک شمار افراد مبتلا به کرونا در بین خدمه ناو هواپیمابر شارل دوگل به بیش از یک‌سوم کل خدمه این ناو رسیده است.

  • منبع خبر : تسنیم