معاون نظارت بر بهره‌برداری آبفای استان تهران از برطرف‌شدن آب‌گرفتگی تمام محله‌های شهر اهواز با کمک اقدامات این شرکت خبر داد.  به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) وبه نقل از شرکت آبفا استان تهران ،محمدرضا کرمی‌نژاد افزود: به دلیل آب‌گرفتگی شدید در سطح شهر اهواز ناچار شدیم علاوه بر نیروها و تجهیزات پیشین که […]

معاون نظارت بر بهره‌برداری آبفای استان تهران از برطرف‌شدن آب‌گرفتگی تمام محله‌های شهر اهواز با کمک اقدامات این شرکت خبر داد.

 به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) وبه نقل از شرکت آبفا استان تهران ،محمدرضا کرمی‌نژاد افزود: به دلیل آب‌گرفتگی شدید در سطح شهر اهواز ناچار شدیم علاوه بر نیروها و تجهیزات پیشین که ارسال کرده‌ بودیم ۱۰ دستگاه پمپ‌های غول‌پیکر sp را نیز برای جمع‌آوری آب سطح شهر اهواز منتقل کنیم.

کرمی‌نژاد با بیان این‌که پمپ‌های sp به صورت شبانه‌روزی کار می‌کنند گفت: مشکل عمده در شهر اهواز مختل‌شدن شبکه فاضلاب به دلیل گرفتگی شدید بود که با واترجت توانستیم منهول‌ها را باز و آب فاضلاب را روان کنیم که به راحتی در شبکه منتقل شود.

به گفته کرمی‌نژاد در حال حاضر از نیروهای کمک‌رسان، فقط نیروهای شرکت آب و فاضلاب استان تهران در اهواز حضور دارند که حدود ۳۶ نفر شامل اپراتور، راننده و مسئول مشغول کار آب‌برداری سطح شهر اهواز هستند.

معاون نظارت بر بهره‌برداری آبفای استان تهران افزود: امروز در دو نقطه از شهر اهواز دو لوله فاضلاب را هر کدام به طول ۵۰ متر تعویض می‌کنیم تا شبکه فاضلاب روان‌تر شود.

او با اشاره به این‌که زمان بازدید از شهر اهواز شاهد هفت منطقه دریاچه‌ای در این شهر بودیم، گفت: اکنون رفت‌وآمد در سطح شهر عادی شده است و نیروهای ما مشغول تمیزکاری هستند؛ با واترجت گل‌گرفتکی سطح شهر و منهول‌های فاضلاب را تمیز می‌کنند و به امید خدا نیروهای شرکت تا دو روز آینده به تهران بازمی‌گردند.

  • منبع خبر : آبفا استان تهران